• owy
DLLA153P1721 DEFUTE Oryginalny Diesel common rail dyszy wtryskiwacza paliwa 0433172056 0 433 172 056 dla wtryskiwacza 0445120106

DLLA153P1721 DEFUTE Oryginalny Diesel common rail dyszy wtryskiwacza paliwa 0433172056 0 433 172 056 dla wtryskiwacza 0445120106

Buyers rating:
€ 13.71

Number

wyświetlanie produktów   wprowadzenie firmy
Guangdong shenzhen Jill dyszy pompy co., LTD. jest zbiorem zaawansowanych urządzeń i profesjonalnej technologii jako jeden z dobrze znany przedsiębiorstw. Firma głównymi składnikami produkcja diesel common rail system badania i rozwój produktów, powołując się na dobre regionalnej położenie geograficzne zaletą firmy, osiągnąć terminowe uchwycić dynamikę rynku, zmiana i innowacji, jest zaangażowana w czołówce branży rozwoju, z całego serca.
siedziba firmy znajduje się w longgang district, shenzhen miasta, w prowincji guangdong, transport jest wygodne, morze, powietrza i wygody.
przedsiębiorstwo importowane wszelkiego rodzaju wysokiej klasy, wyrafinowane, najnowocześniejsze zaawansowanych urządzeń do produkcji i testowania, wszystkie rodzaje dobrze wyposażoną, silne techniczne życie.
firma posiada międzynarodowe zaawansowanych urządzeń do przetwarzania, w imieniu światowej klasy poziom wysokiej wydajności, wysoka precyzja urządzenia, a także wprowadzono Niemiecki profesjonalnej techniki, produkcji i wszystko przyjmie międzynarodową normą, w celu utworzenia realnej władzy, niskiej emisji, wysoka precyzja, wielu odmian, zamiast import i eksport zorientowanych cech rozwoju, zastosowanie zaawansowanej technologii i doskonałej procesu produkcji sprzętu, wydajność produktu i niezawodne, i zgodne z wymogami przepisów krajowych emisji, w tym trzy, cztery i paliwa common rail, niestandardowe części i komponentów, znacznie zaspokoić zapotrzebowanie rynku zarówno w kraju jak i za granicą, i zapewnia akcesoria rynku w kraju i za granicą o doskonałej opcji.
firma hot poduszki witamy nowych i starych tanie za granicą, do odwiedzenia mojej firmy wskazówek, użyjemy nowy wygląd, aby współpracować ze sobą i stworzyć świetlaną przyszłość.  wprowadzenie marki
firma sprzedaży " DEFUTE " marki, jest zobowiązana do budowania międzynarodowy znanej marki, stać się części układu paliwowego common rail profesjonalnych producentów i dystrybutorów, produkty firmy poprzez ścisłą kontrolę, w celu zapewnienia, że nasze produkty są w 100% kwalifikacje, jakości osiągnął międzynarodowe standardy jakości.

Więcej danych

Nazwa marki:
DEFUTE

Kategoria produktu